Nejčastější dotazy

CO je to žlutý tým?

Nadšení dobrovolníci, kteří pomáhají lidovcům k co nejlepšímu výsledku v nadcházejících parlamentních volbách v říjnu 2017.

Jak to funguje?

Registruješ se přes formulář a my se ti ozveme. Jakmile budeme pořádat akci v tvém kraji, napíšeme ti, jestli máš čas se jí zúčastnit a pomoci nám.

Co budu dělat?

Možností, jak se zapojit, je vážně dost. Můžeš pomáhat na akcích našich kandidátů. Pokud jsi nadšenec do sociálních sítí, tak nám pomůžeš se správou našich účtů. Když budeš chtít roznést jen pár letáčků po okolí, tak i za to budeme rádi.

Dostanu zaplaceno?

Hledáme lidi, kteří věří v úspěch ve volbách a chtějí tomu obětovat svůj volný čas bez nároku na finanční odměnu. Ale určitě za tvoji pomoc něco dostaneš.

A jakou odměnu dostanu?

Pro všechny členy připravujeme vzdělávací semináře a teambuildingové akce zdarma. Pro ty nejaktivnější z vás máme připraveny skvělé ceny. Např. stáže a výlety za europoslanci do Bruselu nebo Štrasburku.

Setkám se s Pavlem Bělobrádkem?

To negarantujeme. Má celkem nabitý program, ale setkání s ním máme v plánu. Plánujeme setkání také s dalšími kandidáty.

Jak se přihlásím?

Pro registraci dobrovolníků jsme vytvořili formulář, který najdeš na těchto webových stránkách. Zabere ti to maximálně jednu minutu.

Kolik hodin tomu musím věnovat?

Je to jenom na tobě. Máš během jednoho týdne například čas pouze v sobotu na pár hodin, tak to vůbec nevadí. Jsme rádi za každou pomoc!

Musím být člen strany?

Dobrovolník Žlutého týmu nemusí být členem KDU-ČSL. Přidat se k nám může úplně každý, kdo se ztotožňuje s naším programem a ideály. Nemusíš být ani členem našich mládežnických organizací - Mladých lidovců a MKD.

Hledáte jenom mladé lidi?

Vůbec ne! Hledáme všechny, kterým není současná politická situace lhostejná a kteří nám chtějí pomoci. Věříme, že společně můžeme něco změnit.

Můžu si to ještě rozmyslet?

Jasně! Když zjistíš, že nemáš nakonec v daný termín akce čas, stačí to napsat, hlavu nebo ruce ti neutrhneme. Třeba se zapojíš v jiný termín nebo vymyslíme jiný úkol.

Jsem z malé vesnice. má to smysl?

Vždycky to má smysl! Rádi tě třeba i vyzvedneme a odvezeme na místo akce nebo to vymyslíme nějak jinak. Můžeš si do okna nebo na svůj plot dát náš plakát či plachtu.

Žlutý tým

Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou v kontaktní kampani po celé republice.

Kontakt

Marcel Ladka
marcel@zlutytym.cz
Close Menu